Ковдри

Фільтри
За даним запитом не знайдено товарів.

 

Яким вимогам відповідає якісна ковдра?

Для якісного відпочинку потрібен не тільки гарний комплект постільної білизни, але й простора ковдра. Щоб вибрати такий виріб, необхідно враховувати цілий ряд нюансів. Зробити вдалу покупку досить складно, враховуючи різноманітність постільних речей. Якщо ви хочете купити ковдру без істотних витрат часу, ми постараємося полегшити це завдання. У каталогах нашого інтернет-магазину зібрані сертифіковані ковдри від турецьких виробників за доступними цінами.

В інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» представлені ковдри, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:

  • Вироби виготовлені з гігроскопічних матеріалів, які відводять вологу і добре вентилюються. Роль такої характеристики дуже важлива для гарного та якісного відпочинку, адже ковдра «дихає» і не накопичує хвороботворні бактерії.
  • Матеріали для ковдр з нашого асортименту є гіпоалергенними. Це дуже важливо для людей, які мають чутливу й ніжну шкіру або страждають від алергії. Завдяки гіпоалергенним властивостям при контакті з ковдрою не виникатиме подразнень і неприємних реакцій.
  • Наповнювач ковдр забезпечує необхідну теплопровідність. Особливо даний показник важливий для дитячої продукції, до якості якої пред'являються підвищені вимоги. Нерідко виробники пропонують різні варіанти ковдр для всіх сезонів року.

Купити ковдру можна з різними типами наповнювачів — з натуральних і синтетичних матеріалів. До натуральних відносяться пух, шерсть, кашемір, бавовна. Такі волокна забезпечують легкість, гарну теплопровідність і зносостійкість ковдри, однак у пуху й шерсті є істотний недолік — на них може бути алергія. Вдалою заміною може стати ковдра з синтепону — гіпоалергенного синтетичного матеріалу. У цьому наповнювачі не заводяться пилові кліщі — головна причина подразнення шкіри й слизової оболонки. 

Ще один варіант екологічного матеріалу — бамбук. Волокна бамбука забезпечують легкість і гігроскопічність ковдри. Значна перевага такого матеріалу — антибактеріальні властивості. Необхідно враховувати: сам по собі бамбук є натуральним наповнювачем, однак для підвищення його споживчих властивостей виробники можуть додавати до складу ковдри синтетику.

Переваги покупки ковдри в інтернет-магазині

Якщо ви хочете купити ковдру з максимальним комфортом і в зручний для себе час, пропонуємо ознайомитися з асортиментом наших товарів. В інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» можна придбати якісні та недорогі вироби від зарубіжних виробників. Покупки онлайн — це оптимальний спосіб швидко й зручно підібрати потрібні речі. Вам не потрібно витрачати час на черги — всього пара хвилин на оформлення замовлення, і товар, який сподобався, буде відправлений у потрібний населений пункт в Україні.

Важлива перевага замовлення в нашому інтернет-магазині — ціна на ковдри. Вартість усіх товарів в нашому асортименті допоможе вам вкластися в мінімальний бюджет. При цьому якість виробів відповідає міжнародним стандартам, адже всі вони сертифіковані. Співпраця з виробниками дозволяє нам утримувати вартість представленої продукції в доступному ціновому діапазоні.

Щоб отримати детальну інформацію про товар або допомогу у виборі відповідного виробу, ви можете звернутися до наших консультантів. Зв'язатися з нами можна за телефонами, вказаними на сайті, або через месенджери.