Набори рушників

Фільтри
Набір кухонних серветок Олива 3шт р: 25 х 50 колір : оливковий
Набір рушників для бані та обличчя сакура 70 х 140, 35 х 70 колір: ліловий
Набір рушників для бані та обличчя сакура 70 х 140, 35 х 70 колір: м'ятний
Набір рушників для бані та обличчя сакура 70 х 140, 35 х 70 колір: молочний
Набір рушників для лазні та обличчя, плетіння, стільники, 70 х 140, 45 х 90 колір: джинс
Набір рушників для лазні та обличчя, плетіння, стільники, 70 х 140, 45 х 90 колір: м'ятний
Набір рушників для лазні та обличчя, плетіння, стільники, 70 х 140, 45 х 90 колір: сталевий
Набір рушників для лазні та обличчя, шахове, купон, 70 х 140, 45 х 90 колір: кремовий
Набір рушників для лазні та обличчя, шахове, купон, 70 х 140, 45 х 90 колір: сірий
Набір рушників для лазні та обличчя, шахове, купон, 70 х 140, 45 х 90 колір: стальний
Набір рушників для лазні та обличчя, вафельне ромб, 70 х 140, 45 х 90 колір: графіт
Набір рушників для лазні та обличчя, вафельне ромб, 70 х 140, 45 х 90 колір: кремово - білий
Набір рушників для лазні та обличчя, вафельне ромб, 70 х 140, 45 х 90 колір: сталевий
Набір для лазні та обличчя, 2 предметні, колір: блакитний
Набір для лазні та обличчя, 2 предметні, колір: бузковий
Набір для лазні та обличчя, 2 предметні, колір: зелений
Набір для лазні та обличчя, 2 предметні, колір: рожевий
Набір рушників для бані та обличчя квіти бант квадрат 70 х 140, 45 х 90 колір: рожевий
Набір рушників для бані та обличчя Змійка 70 х 140, 45 х 90 колір: цегельний
Набір рушників для бані та обличчя Волна 70 х 140, 45 х 90 колір: кремовий

 

Набори рушників на подарунок - поради для вдалого вибору

Вибір подарунка для рідних і близьких — одночасно приємне й складне завдання. Якщо ви схиляєтеся до практичних і універсальних варіантів, рекомендуємо купити набори рушників. У цього презенту є кілька переваг:

 • Набір рушників — одна з незамінних речей у побуті. Періодично вони вимагають заміни, тому такий подарунок буде завжди актуальний.
 • Правильно підібраний комплект рушників може стати прикрасою ванної. Кілька речей в оригінальному стилі можуть оживити й перетворити приміщення, привертаючи увагу.
 • Великий вибір подарункових наборів рушників дозволяє знайти варіант на будь-який смак. Такі вироби виглядають дорого й привабливо завдяки особливому дизайну.

У разі, коли вибір подарунка поставив вас у глухий кут, можете зупинитися на святкових наборах рушників. В інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» можна купити рушники для будь-яких цілей — кухонні, банні, пляжні набори.

Як вибрати набори рушників

Щоб вгадати з подарунком, необхідно враховувати характеристики рушників. Дізнатися їх можна по етикетці, а в інтернет-магазині — за товарною карткою виробу. Важливу роль відіграє щільність полотна. В середньому щільність виробів сягає показника 350-750 г/м.кв. Якщо рушник має низьку щільність, то він може вбирати менше вологи, проте швидше висохне. Полотна з високою щільністю вбирають вологу набагато краще, проте на їх просушування йде більше часу. Тому легкі рушники доречніше використовувати на кухні та у ванній для миття рук, а важкі — після водних процедур.

Перед тим як купити набір рушників, варто враховувати жорсткість виробів. Якісні рушники для банних процедур і для обличчя м'які — в їхньому складі присутні синтетичні волокна. Присутність поліаміду й поліефірних ниток може знижувати гігроскопічність виробу. Найкращий показник поглинання вологи у бавовняних волокон — при цьому натуральний матеріал має високу жорсткість. Ідеальним балансом між приємними тактильними відчуттями та гігроскопічністю відрізняються вироби з комбінованим складом. До них входять натуральні матеріали — бавовна, бамбук (до 80% у складі) та синтетичні нитки.

Довжина ворсу — один з головних показників, який «відповідає» за зносостійкість рушників. Оптимальний варіант представляють вироби з середньою довжиною ниток — близько 4-5 мм. Це обумовлено тим, що короткі ворсинки (до 3 мм) погано вбирають вологу, а довгі (понад 5 мм) швидше стираються й втрачають первинний естетичний вигляд.

Визначальне значення мають розміри рушників:

 • 30х30, 30х50 — маленькі кухонні серветки та рушники;
 • 50х70 — стандартний кухонний рушник;
 • 50Х85, 50х90 — рушник для обличчя, ніг або рук;
 • 50х100 — дорожній рушник для душу;
 • 70х140 — стандартний банний рушник;
 • 100х150 — великий банний, пляжний рушник.

Вивчивши всі перераховані особливості, можна зробити висновок: чи варто купити набір рушників, який буде включати кілька виробів різного формату. Це дозволить зібрати у себе вдома кілька однотипних рушників, які не тільки прикрасять обстановку, але й задовольнять щоденні потреби. 

Для особистої гігієни на кожну людину варто підібрати по 2 душових і лицьових рушники, 1 банний і 1 пляжний рушник. На кухні необхідно мати як мінімум 3 кухонні рушники. Щоб полегшити собі цю задачу, ознайомтеся з подарунковими наборами в нашому інтернет-магазині. Ми зібрали сертифіковані товари від кращих українських та зарубіжних виробників. Ціна на набори рушників варіюється в межах досяжності, тому ви можете знайти варіант для будь-якого бюджету.