Поради щодо вибору рушників - що варто врахувати

Рушники можна віднести до розряду найбільш потрібних і важливих речей у будинку. Цю річ обов'язково потрібно захопити в дорогу, без неї не обійтися у відрядженні і на відпочинку. Якісний рушник — запорука того, що догляд за шкірою буде делікатним і правильним. Щоб вибрати такий виріб, необхідно звернутися до перевірених постачальників сертифікованих виробів. Однією з таких компаній в Україні стала «Фабрика чесних цін». У нас ви можете знайти і купити рушники, які полегшать догляд за шкірою, стануть прикрасою інтер'єру.

Щодня ми стикаємося з безліччю текстильних виробів. Від їхньої якості нерідко залежить не тільки настрій, але й самопочуття. Щоб купити рушники, які не розчарують свого власника, враховуйте наступні характеристики:

  • Найважливіша характеристика рушників — здатність вбирати вологу. Найкраще з цим справляються вироби з натуральних матеріалів — зокрема з бавовни. Однак не варто забувати, що такі рушники можуть здатися жорсткими. Комбіновані вироби з синтетичних і натуральних волокон є оптимальними балансом між здатністю вбирати вологу і жорсткістю.
  • Час висихання. Щоб виріб швидко висихав і не накопичував бактерії, необхідно вибирати рушники із середньою щільністю — від 400 до 700 г/м.кв. У цьому плані знову виграють комбіновані варіанти, які просохнуть за короткий термін, на відміну від натуральних волокон.
  • Довговічність. Найбільш зносостійкими є бавовняні волокна, проте такий текстиль коштує на порядок дорожче. Альтернативою йому може стати рушник з натурального матеріалу з включенням поліефірних ниток.

Існує ще кілька особливостей, які допоможуть відрізнити якісний виріб. Ворс гарного рушника не сиплеться і не висмикується з легкістю з полотна. Текстиль не виділятиме хімічних запахів і не залишить на шкірі фарбу. Такий виріб рівномірно забарвлений і не втрачає свого первісного вигляду протягом перших прань.

Види рушників

Ви можете купити рушники найрізноманітніших категорій:

  • Кухонні — вироби, які призначаються для протирання посуду, столових приладів. Їх також можна використовувати для витирання вікон і рук. На відміну від «стандартних» рушників для обличчя, кухонні варіанти міцніші, так як вони повинні добре вбирати воду, стійко витримувати вплив жиру і миючих засобів. У нашому інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» можна знайти недорогі рушники для кухні.
  • Банні — просторі рушники, в які можна закутатися після водних процедур. Це м'який і міцний виріб, який швидко вбирає вологу. Його розміри дозволяють закрити тіло від шиї до середини стегна.
  • Для рук і ніг — відносно невеликі рушники, які забезпечують хорошу вбираність вологи.
  • Для обличчя — аналог попереднього варіанту, тільки більш м'який і делікатний. Такий рушник приємний на дотик і підходить людям з чутливою шкірою.
  • Пляжний — виріб з яскравим або виразним забарвленням, міцний і зносостійкий.
  • Дитячий — рушник, який відрізняється особливою м'якістю і привабливим для дитини оформленням.

Купити рушники для дому за низькими цінами вам допоможе наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо якісні сертифіковані вироби, виготовлені українськими і зарубіжними виробниками текстилю. Ціна на рушники в наших каталогах є бюджетною, тому ви можете придбати комплект товарів для будинку в межах будь-якого бюджету. У нас ви можете знайти вироби з натуральних, синтетичних, комбінованих матеріалів.

 

Відгуки
Мирослава
31.12.2023