Наволочки

Фільтри
За даним запитом не знайдено товарів.

 

Наволочки - як хороше самопочуття залежить від чохла для подушки

Купівля наволочок — один з найістотніших вкладів у своє здоров'я та комфорт. Від їхньої якості залежить стан шкіри після сну і загальне самопочуття. Щоб купити наволочку, яка допоможе створити комфортні умови для відпочинку, дотримуйтеся простих правил вибору. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти оригінальні варіанти таких виробів — вони послужать прикрасою інтер'єру.

Наволочка — важливий елемент захисту подушки від пилу і зношування. Вона мінімізує стирання подушки і приймає на себе основний контакт зі шкірою. Таким чином, подушка менше забруднюється і не втрачає міцність, її рідше потрібно буде прати. Вчасно підібрані якісні наволочки дозволяють заощадити на покупці нової подушки. Завдяки наволочці можна захистити не тільки подушку, а й шкіру сплячої людини. Якісні матеріали дозволять добре відпочити, швидко вбираючи вологу й відводячи зайве тепло.

Умовно наволочки можна розділити на дві великі категорії:

  • Для сну. Це спальне приладдя виготовляється з делікатних і м'яких тканин, які забезпечують комфорт при безпосередньому контакті обличчя з подушкою.
  • Для прикрашання інтер'єру. Такі наволочки відіграють роль красивого декоративного елемента. Чохли можуть виготовлятися з різних міцних матеріалів. Наприклад, у нас ви можете купити наволочку «Травка» — оригінальний виріб з м'яким пухнастим ворсом. Підібрати її можна в різних кольорах — для інтер'єрів з будь-яким оформленням.

Декоративні наволочки — вигідний і простий спосіб прикрашання обстановки в житлі. Така невелика деталь дозволить декорувати диван або оформити кімнату. Наволочка «Травка» — один з найпопулярніших варіантів чохлів, так як може використовуватися не тільки в якості прикраси. Її можна покласти під спину або під голову, тому що наволочка поєднує в собі як приємну естетику, так і м'яку фактуру. Щоб ви не пошкодили шкіру блискавкою, застібка на виробі захована посередині. 

В інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» представлені практичні варіанти декоративних наволочок «Травка». На них з одного боку є м'який довгий ворс, а з іншого — ніжна плюшева тканина. Наволочка не буде подразнювати шкіру, так як виготовлена з якісних синтетичних матеріалів. До неї можна підібрати такий же пухнастий і м'який плед до комплекту, щоб декоративна композиція була завершеною.

Як правило, виріб являє собою тканинний чохол стандартного розміру — 45х45, 50х70 або 70х70 см. На нашому сайті ви можете придбати компактні варіанти наволочок, завдяки яким подушка буде виглядати більш об'ємно й акуратно.

Переваги покупки в нашому інтернет-магазині

Якщо ви хочете купити наволочку, але вагаєтеся між походом до магазину і замовленням в інтернеті, ми пропонуємо оцінити переваги останнього варіанту:

  • В інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» ми ретельно стежимо за наявністю товару. Ви можете відразу дізнатися, чи є те, що цікавить вас, у продажу. Перед поїздкою в торгову точку дізнатися напевно, чи знайдете ви підходящий варіант, практично неможливо.
  • Ціни наволочок у нашому інтернет-магазині нижче середніх ринкових. Співпраця з виробниками товарів безпосередньо дозволяє нам утримувати доступну вартість усіх товарів.
  • Великий вибір. Ви можете не тільки підібрати потрібну наволочку, але й створити свій комплект декоративних речей для дому за прийнятною ціною.
  • Постійне оновлення асортименту. Ми ретельно стежимо за новинками і регулярно включаємо їх у свої каталоги.

На відміну від походу по магазинах, вибір відповідного товару та його замовлення в інтернеті заберуть у вас всього декілька хвилин.