Гарантія та повернення

Шановні покупці!
Згідно ст. 93 Закону України "Про захист прав споживачів", товар належної якості можна повернути назад в магазин за умови, що ви їм не користувалися.
На повернення і обмін товару у вас є 14 днів з моменту отримання товару.

Деякі категорії товарів не підлягають поверненню та обміну згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172.

Непродовольчі товари:
- корсетні товари (корсети, боді, бюстгальтери)
- білизна натільна (нижня білизна, купальники, нічні сорочки, піжами)
- панчішно-шкарпеткові вироби
- постільна білизна
- товари для немовлят
 
Зверніть увагу, якщо відправлений Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок.
 
Правила повернення (обміну) товарів

1. Повернути товари можна тільки в первозданному вигляді: повна комплектація, включаючи упаковку зі штрих-кодом, ярлики, бирки; відсутність слідів шкарпетки, забруднень, плям.
2. Перед відправкою повернення необхідно зв'язатися з оператором по тел. 095-888-25-90 або 068-888-16-90 та повідомити йому номер замовлення, ваші П.І.Б. , ідентифікаційний код, номер карти для повернення грошей і причину повернення.
3. Доставка повернення проводиться за рахунок покупця. У разі, якщо буде встановлено, що повернення відбулося з вини інтернет-магазину, ми компенсуємо суму доставки посилки з поверненням. Повернення, відправлені за рахунок інтернет-магазину, не будуть прийняті.
4. Не підійшов товар можна обміняти на інший.
Будьте уважні при заповненні документів. Ми не зможемо отримати від вас посилку з поверненням, якщо при відправці ви вкажете:
1. «Накладений платіж».
2. "Вартість доставки оплачує одержувач".
Щоб оформити повернення або обмін, вам слід відправити товар за адресою
"Нова Пошта": Одеська обл., М Південний, відділення №1 (вул. Центральна, 24)

Одержувач Стародуб Сергій Вікторович, тел. 068-888-16-90.
Після того, як ми отримаємо посилку і приймемо повернення в обробку, ви отримаєте відповідне SMS-повідомлення.
Повернення грошей буде здійснено протягом 3 банківських днів * після того, як повернення прийнятий в обробку, за умови, що всі положення щодо приймання виконані коректно і в повному обсязі. У виняткових випадках на повернення потрібно до 14 днів.
Відправлення посилки із замовленням на обмін - протягом 5 робочих днів * після того, як повернення прийнятий в обробку, за умови, що всі правила обміну виконані коректно і в повному обсязі.