Постільна білизна

Фільтри

 

Вибираємо постільну білизну - на що потрібно звертати увагу

Нормальний, здоровий сон і відпочинок знаходяться в прямій залежності від якості постільної білизни. Якщо наволочки, простирадла й підковдри виготовлені з гарних матеріалів в суворій відповідності з міжнародними стандартами, результат не змусить себе чекати. Зранку ви будете відчувати, що відпочили і стали енергійними, а сон буде спокійним і повноцінним. 

Для більшості покупців актуальним є питання: як вибрати постільну білизну за доступною ціною і не втратити в її якості? Щоб впоратися з вдалою покупкою на «відмінно», звертайте увагу на кілька факторів.

Показники якості постільної білизни

Перед тим, як купити постільну білизну, важливо оцінити стан швів на виробі. Всі відповідальні виробники використовують при виготовленні підковдр і наволочок білизняні шви, які приховують краї тканини. Завдяки цьому у вас не буде дискомфорту під час сну — рубці не будуть давати про себе знати.

Щільність тканини

Один з основних показників якості постільної білизни — щільність полотна, яка є співвідношенням кількості ниток на 1 см кв. Багато виробників вказують щільність тканини на упаковці продукції —- також ви можете поцікавитися щодо цієї характеристики у консультанта. Існує певна класифікація постільної білизни за щільністю:

  • 20-30 ниток на см. кв. Таку щільність мають найдешевші вироби, які в кращому випадку витримають 2-3 прання. Виняток становлять якісні постільні комплекти з батисту.
  • 35-40 ниток. Даний показник говорить про щільність нижче середньої.
  • 50-65 ниток. Середня щільність. Показник у цьому діапазоні характерний для постільної білизни з льону.
  • 65-80 ниток. Щільність вище середньої. Її часто мають комплекти, виготовлені з сатину, попліну, перкаля, ранфорса.
  • 130-280 ниток. Найбільш високий показник щільності. Як правило, її мають вироби з сатину, жаккарду.

Якщо вони не промарковані, однак просвічуються, від покупки такої речі краще відмовитися, так як вона буде недовговічною. Чим вища щільність, тим міцніша й довговічніша білизна. Не варто забувати про зворотній бік високої щільності — тканина може виявитися грубою. Особам з чутливою шкірою варто вибирати компромісні рішення з середньою щільністю. Зверніть увагу, що ціна на постільну білизну різноманітна — в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати варіанти в рамках будь-якого бюджету.

Матеріали, з яких роблять білизну

Щоб вдало купити постільну білизну, потрібно орієнтуватися в особливостях матеріалів, які використовуються для її виготовлення. Нерідко наволочки, простирадла і підковдри роблять з різних типів волокон:

  • Льон — натуральний матеріал, який має високий запас міцності. Білизна з нього може витримати загалом до 200 циклів прання. При цьому льон дозволяє шкірі дихати й легко відводить вологу.
  • Шовк — зносостійкий матеріал з прекрасними естетичними властивостями.
  • Бавовна — гіпоалергенний, приємний на дотик натуральний матеріал. Забезпечує оптимальний баланс між ціною та якістю.

До популярних типів тканин, з яких виробляють постільну білизну, відносять сатин, бязь, ситець, перкаль, ранфорс, сатин.

Щоб купити постільну білизну, яка буде відповідати таким запитам, вибирайте перевірених постачальників з широким асортиментом товарів. Одним з них є інтернет-магазин «Фабрика чесних цін». Співпраця з низкою іноземних та вітчизняних виробників дає нам можливість підбирати для своїх клієнтів тільки якісні товари за низькими цінами.