Рушники для кухні

Фільтри
Ціна
грн
Розмір
Рушник кухонний мікрофібровий 35 х 75, колір: рожевий
Рушник кухонний махровий, однотонний 35 х 75, колір: сірий
Рушник кухонний, грецький орнамент 35 х 75, колір: синій
Рушник кухонний, грецький орнамент 35 х 75, колір: стальний
Рушник кухонний, грецький орнамент 35 х 75, колір: блакитний

 

Набори кухонних рушників - чим вигідна така покупка

Один з незмінних атрибутів будь-якої затишної кухні — рушники. Вони допомагають тримати в чистоті всі поверхні, витирати посуд, столові прибори, руки після миття. Нерідко купити рушники прагнуть не тільки для практичних цілей. Завдяки їм можна просто та зі смаком прикрасити приміщення. В інтернет-магазині «Фабрика чесних цін» легко підібрати варіанти для будь-яких завдань. Для оформлення кухні та вашого комфорту ми зібрали колекцію різноманітних рушників.

Чим відрізняються рушники?

Призначення кухонних рушників — забезпечувати зручність. Такий виріб може бути на порядок міцніше аналогів, які призначені для особистої гігієни. Щоб витерти посуд і руки, підготувати робочу поверхню, необхідний зносостійкий і м'який текстиль. Він добре вбере вологу і захистить вас від зіткнення з гарячим посудом, якщо використовувати рушник як прихватку.

Щоб купити кухонний рушник і не розчаруватися у своєму виборі, потрібно врахувати особливості виробу:

  • Довжина ворсу махрових рушників для кухні повинна бути середньою — 4-5 мм. Якщо петлі будуть коротшими 3,5 мм, то такий виріб гірше вбирає вологу і з часом може стати жорсткішим. Ворс довжиною від 5 мм може швидко витертися в умовах інтенсивного використання.
  • Кухонні рушники, як правило, мають компактні розміри. Це дозволяє застосовувати їх в якості прихватки і зручно витирати поверхні від рідини.
  • Сучасні рушники для кухні часто виробляються з бавовни. Натуральний матеріал відмінно вбирає вологу та добре переносить контакт з миючими засобами. Оптимальний вибір для кухні — махрові рушники, так як м'яка текстура не зашкодить скляній, емальованій або металевій поверхні.
  • Різноманітність оформлення кухонних рушників дозволить вам знайти прикрасу для будь-якого інтер'єру. Дуже добре виглядають вироби з фігурною обробкою краю або вишивкою. У нашому інтернет-магазині ви можете купити рушники в оригінальному стилі, який гармонійно поєднується з багатьма кухонними ситуаціями.

Так як рушники часто й інтенсивно використовуються, найкраще надавати перевагу міцним виробам. Купівля текстилю з щільністю в межах 540 г/м.кв — раціональне вкладення коштів у свій комфорт. Рушники цього типу не тільки витримують багаторазове прання в машинці — вони зможуть зберегти тепло, якщо ви накриєти посуд, і захистять вас від опіків як прихватка. Ціна на кухонні рушники в нашому інтернет-магазині є доступною й вигідною. Своїм клієнтам ми пропонуємо якісні бюджетні варіанти, які можуть стати вдалим подарунком для дбайливої господині. Для прикрашання кухні ми підготували декоративні рушники — оригінальний і при цьому практичний декор.

Набори кухонних рушників — чим вигідна така покупка

У побуті одного рушника для кухні недостатньо — як мінімум, їх повинно бути 2-3, щоб дотримуватися відповідних гігієнічних умов. На зміну під рукою варто тримати ще кілька таких виробів. Тому кращим рішенням стане покупка набору кухонних рушників. Завдяки покупці однієї упаковки з декількох предметів ви заощадите й забезпечите собі комфорт. Рушники з однієї серії виконані в єдиному стилі, тому будуть гармонійно виглядати в інтер'єрі. 

Ви можете придбати махрові вироби або текстиль з мікрофібри — ми підготували варіанти на будь-який смак і бюджет. Кілька рушників у наборі — популярний подарунок, якому завжди знайдеться місце на кухні. Ви можете купити однотонний комплект або підібрати рушники різних кольорів, з вишивкою або набивними орнаментами.