Оплата і доставка

Оплата і доставка - 1
Інформація про доставку
Нова пошта

Нова Пошта протягом 1-3 робочих днів після підтвердження замовлення.

Якщо ви бажаєте замовити доставку не до поштового відділення, а за конкретною адресою, необхідно при оформленні замовлення в розділі "Достава" вибрати пункт "Нова Пошта - Адресна доставка (кур'єром)" та вказати повну адресу. Адресна доставка здійснюється за тарифами перевізника. Просимо врахувати, що адресна доставка може коштувати дорожче, ніж доставка на відділення.

 

Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін" постійно удосконалює складську систему. Замовлення комплектуються і відправляються транспортною компанією Нова Пошта протягом 1-3 робочих днів після підтвердження замовлення.

Підтвердженим замовленням вважається:

  • Будь яке замовлення, оформлене через коризну сайту

Замовлення на сайті можна оформляти в будь-який день, в будь-який час. Товари в замовленнях, оплачених онлайн, автоматично резервуються, мають перевагу в швидкості комплектації і відправки.

* Під відправкою з нашого боку розуміється доставка посилки в відділення транспортної компанії "Нова Пошта". Ми зробимо все від нас залежне, щоб своєчасно передати посилки в транспортну компанію, в той же час просимо врахувати, що посилка, доставлена ​​нами в відділення "Нової Пошти", може виїхати звідти не в той же день у зв'язку з особливостями внутрішніх процедур транспортної компанії . Просимо робити замовлення по можливості заздалегідь.

Доставку Новою Поштою оплачує покупець. Вартість доставки розраховується за тарифами транспортної компанії.

Забрати посилку у відділенні "Нової Пошти" ви можете протягом 5 (п'яти) робочих днів відділення (крім неділі, неробочих і святкових днів) з урахуванням дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після цього посилка автоматично повертається відправнику.

Увага! День надходження посилки в відділення Одержувача вважається першим днем. Просимо врахувати, що посилка може бути автоматично відправлена ​​назад Відправникові в будь-який час п'ятого дня, тому переконливо просимо не відкладати отримання на п'ятий день.

Якщо ви хочете зробити доставку нема на поштове відділення, а за конкретною адресою, необхідно при оформленні замовлення в поле "Коментар до замовлення" вказати "Адресна доставка" і повну адресу. Просимо врахувати, що адресна доставка може коштувати дорожче, ніж доставка на відділення.

Стандартні терміни доставки - 3-5 робочих днів *** (збір замовлення + доставка). Стандартні терміни збору замовлення - не більше 3 робочих днів *** після підтвердження замовлення.

*** На терміни збору замовлення можуть впливати:

  • Вихідні та святкові дні - відправки виробляються тільки в робочі дні. Після вихідних та свят навантаження на склад зростає.
  • Великі розпродажі - в дні акцій кількість замовлень багаторазово зростає, внаслідок чого може знадобитися додатковий час на збір замовлення і термін комплектації збільшиться.
  • Форс-мажори, обставини непереборної сили.

Терміни доставки знаходяться в компетенції транспортних компаній. Доставка "Новою Поштою" по Україні зазвичай займає не більше 1-3 днів.

Якщо для вас є критичним отримання замовлення до певної дати, вкажіть про це в коментарі до замовлення, менеджери постараються допомогти.

Оплата по Україні

  1. Накладений платіж: Ви оплачуєте замовлення перевізнику вже після його отримання. В даному випадку вам потрібно додатково сплатити вартість зворотної відправки грошей за тарифами транспортної компанії.
  2. Онлайн оплата: Оплата банківською картою онлайн (система Liqpay/Приват24).
Інформація про оплату

1.Наложений платіж:

Ви оплачуєте замовлення перевізнику вже після його отримання. В даному випадку вам потрібно додатково сплатити вартість зворотної відправки грошей за тарифами транспортної компанії.

2.Онлайн оплата:

Оплата банківською картою онлайн (система Liqpay / Приват24). Передоплата здійснюється Шляхом Перерахування грошових коштів на карту «Приватбанк» за номером, який Вам повідоміть менеджер при оформленні замовлення. Оплату можна здійсніті в терміналах самообслуговування «Приватбанк», через інтернет у системі «Приват24» або в найближчому відділенні «Приватбанк».

Payment

Шановні клієнти! Коли Ви здійснюєте оплату через Приват24, термінали самообслуговування ПриватБанку або через касу відділення ПриватБанку, не забувайте за комісію 0,7% від загальної суми оплати, яка буде утримана з Вас при перерахуванні грошових коштів.